Ebook se mi moc líbil. Sama jsem si prošla obdobím velkého vyčerpání, které skončilo depresí. Bylo to velmi náročné a poměrně dlouhou dobu jsem hledala cestu ven. Po této životní zkušenosti vím, že prevence a práce na životní rovnováze je moc důležitá. I proto jsem si stáhla ebook 7 praktických rad, jak předejít psychickému vyčerpání. Našla jsem v něm přesně to, co jsem hledala. Na některé věci jsem při své léčivé cestě již narazila, některé však jsou i pro mne nové. Určitě je při nejbližší příležitosti vyzkouším. Je dobré si neustále připomínat ověřené postupy, jak se vyhnout vyčerpání a tato e-kniha je velmi dobrou prevencí. Velmi ji doporučuji všem, nejen těm, kteří se již dlouhodobě vyčerpaní cítí, ale i těm, kteří takové situaci chtějí předejít.

Šárka Hoškováautorka projektu "Život s lehkostí nejen v USA", www.sarkahoskova.cz

POŠLETE "depku" DO HÁJE ...

Tipy k překonání stresu ověřené PRAXÍ

Psychohygiena, se kterou můžete začít hned.

Hrozí vám vyhoření? Získejte test, který vám odpoví, jako BONUS!

Zadejte svůj e-mail a celý e-book i s testem je ihned váš - ZDARMA.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já - Hana Kučová na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-knihy a dalších "tipů a triků" ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.