KDO JSEM

Miluji lidi a jejich rozdílnost - inspiruju je jak žít naplněný život tady a teď!

ŠŤASTNÁ

Je sobota a já jsem po celém týdnu utahaná. Kvůli nachlazení nemám hlas. V práci se toho nakupilo opravdu hodně... Ale přes to všechno jsem ŠŤASTNÁ.

Znám sama sebe. Vím, v čem jsem dobrá, co mě baví. V práci si mě šéfové, kolegové i klienti váží. V posledním roce jsem se naučila spoustu nových věcí. Mám báječného partnera už 23 let a pořád si máme co říct. Užívám si svých dvou dětí Jeníčka a Mařenky a vím, jak úžasné je být máma. Navíc se věnuju tomu, co mě baví - pomáhám druhým v jejich rozvoji a to prostřednictvím tohoto blogu nebo osobního koučování.

Změnila jsem svůj styl oblékání, abych byla více sama sebou a jsem ráda, že jsem zase hezká ženská. Mám se ráda… Asi, už se mému pocitu štěstí nedivíte :-).

Pokud byste mě však potkali v roce 2012, asi bych vám řekla něco úplně jiného.

VYHOŘELÁ

Prožívala jsem právě syndrom vyhoření. Chtěla jsem být dokonalá manažerka, matka, manželka, dcera, kamarádka, kolegyně, žena a kdo ví, co ještě. Naprosto vážně jsem tvrdila, že si můžu vybrat, jestli je mým koníčkem rodina nebo práce. A takhle to dopadlo!!! V práci jsem přestala ten šílený nápor zvládat a nakonec jsem “byla vyměněna”. Měla jsem v oku celodenní tik (několik měsíců) a přišlo mi to úplně normální. Nemohla jsem spát, každý večer jsem brečela, uklidňovala jsem se jídlem a když už to nešlo vydržet, vzala jsem si Neurol. Moje tělo to pochopitelně nevydrželo a já od lékařů odcházela s diagnózou snížené funkce štítné žlázy a s astmatem. 

Rozhodla jsem se
bojovat.

Absolvovala jsem několik kurzů, přečetla hromady knih a vyzkoušela jsem všechny možné techniky. Navíc jsem o stresu a syndromu vyhoření diskutovala na svých workshopech s vice než 150 lidmi a získala jsem tak mnoho dalších tipů a rad, jak lidé stres překonávají.

A POVEDLO SE...

Podařilo se mi odpustit lidem, kteří mě zklamali. Odpustila jsem i sama sobě. Našla jsem ztracené sebevědomí. Ujasnila si, co v životě chci a nechci. Naučila jsem se předcházet vlastnímu přetížení. Říkat ne. A hlavně už vím, jak prožívaný stres ventilovat, aby mě neohrožoval. Právě těmto tématům se krok po kroku věnuji ve svém e-booku: Bez shonu a stresu za 21 dnů – praktická příručka pro přežití ve 21. století. Jsem také autorkou on-line kurzu, který pomáhá lidem předejít či překonat syndrom vyhoření.

KOUČKA

Už osm let pracuju jako koučka ve firmě, která pomáhá budovat SILNÁ pracoviště. To jsou místa, kde lidé podávají své nejlepší výkony a navíc rádi :-). Možná to vyzní jako klišé, ale já tuhle práci miluju. Zkrátka platí první věta na této stránce... Miluju lidi, jejich rozdílnost, cíle a cesty, jak se k nim dostávají...

V posledních třech letech jsem odkoučovala více než 400 hodin – pracovala jsem s manažery, specialisty, celými pracovními týmy, studenty, maminkami na rodičovské dovolené i nezaměstnanými.

Mou silnou stránkou je schopnost motivovat druhé ke změně, umění vidět situaci z mnoha úhlů, praktická zkušenost s manažerskou prací, podnikáním i nastavováním work-life balance (harmonie práce a rodiny).

Ráda pomůžu i vám na cestě za vašimi cíli či sny. Stačí si se mnou domluvit první koučovací schůzku, která je ZDARMA.

Inspirace pro život bez stresu tady a teď!

Získejte ZDARMA praxí ověřené tipy,
které vám pomohou předejít vyčerpání či zhroucení

To mě zajímá