PŘEKONEJTE ZIMNÍ DEPKU!

 

 

 

 

Techniky pro lepší zvládání stresu 

Získejte ZDARMA praxí ověřené tipy, které vám pomohou  překonat tohle tmavé a psychicky náročnější zimní období. Získáte konkrétní rady jak si pomoci. 

Díky eBooku si můžete zdarma udělat test, abyste věděli, jak na tom jste a vyzkoušet si meditaci.

Stačí zadat svůj e-mail a je to :-).

Váš kontakt je u mě v bezpečí! 

 

Co na eBook říkají jeho čtenáři:

Hančin eBook je ihned na první přečtení "lékárničkou" pro duši. A co teprve, když některou z rad vyzkoušíte.... začne se uzdravovat i tělo. Jednoduše aplikovatelné techniky s okamžitým účinkem jsem vyzkoušela a jsem nadšená. Příliv energie, nových sil a chuti do života , které jsem díky nim získala, jsou nepopsatelné. Pokud i Vy potřebujete najít cestu od stresu a vyčerpání, pak prožijte tipy tohoto eBooku. Úspěch je zaručen!
Lenka Tomanicová Autorka projektu Vítejte v Nebojsově, www.lenkatomanicova.cz
Ebook se mi moc líbil. Sama jsem si prošla obdobím velkého vyčerpání, které skončilo depresí. Bylo to velmi náročné a poměrně dlouhou dobu jsem hledala cestu ven. Po této životní zkušenosti vím, že prevence a práce na životní rovnováze je moc důležitá. I proto jsem si stáhla ebook 7 praktických rad, jak předejít psychickému vyčerpání. Našla jsem v něm přesně to, co jsem hledala. Na některé věci jsem při své léčivé cestě již narazila, některé však jsou i pro mne nové. Určitě je při nejbližší příležitosti vyzkouším. Je dobré si neustále připomínat ověřené postupy, jak se vyhnout vyčerpání a tato e-kniha je velmi dobrou prevencí. Velmi ji doporučuji všem, nejen těm, kteří se již dlouhodobě vyčerpaní cítí, ale i těm, kteří takové situaci chtějí předejít.
Šárka Hoškováautorka projektu "Život s lehkostí nejen v USA", www.sarkahoskova.cz
Sama som prešla psychickým vyčerpaním, ktoré vyústilo až do depresie. Preto považujem tento e-book za veľmi prínosný. Otvára tému, ktorá je v našom uponáhľanom svete tabu až pokiaľ s ňou nie ste priamo konfrontovaní na tele i na duši. E-book odporúčam každému, ako malé zastavenie nad svojím životom a návykmi. Občas je fajn zastaviť sa a prehodnotiť svoje priority a nastavenie. E- book je tiež pomocnou barličkou pre ľudí, ktorí psychické vyčerpanie prekonali alebo sa z neho snažia dostať.
Renata Zubčekováwww.amicabotanica.eu
E-book Hanky shrnuje příznaky syndromu vyhoření a poskytuje rady, co s tím. Já se nacházím zrovna ve složité životní situaci, a mám mnoho zde popisovaných symptomů. Souhrn rad mě ujistil, že jsem na dobré cestě ke zvládnutí této velké životní výzvy, a že někdy je nutné vyhledat pomoc. E-book je skvělým přehledným souhrnem na jednom místě.
Stáňa Papouškováwww.stanislavapapouskova.cz
E-book se čte velmi lehce, byť téma není lehké. V úvodu se dozvíte zda vyhoření a stres hrozí i vám a pak se v 7 radách dozvíte, jak z něj pryč. Těch 7 rad je jednoduchý základ. E-book mi pomohl se srovnat a vybočit z kruhu. Děkuji Vám Hanko.
Martina KarlováExpert na hypotéky a finanční plány, www.martinakarlova.cz