ŽIVOT BEZ SHONU A STRESU

NAROZENINOVÁ AKCE - platí jen do 2.10.2016

Už vás nebaví to, že se pořád někam honíte?

Potřebujete v životě více klidu a vnitřní pohody?

Možná polykáte hrst prášků, abyste se uklidnili….

…možná polykáte další hrst prášků, abyste si dodali energii...

… jste unavení, vystresovaní, demotivovaní, nevýkonní, vlečeni osudem někam, kam vlastně nechcete. A i přes snahu na chvíli vypnout, odpočinout si, popovídat si o problémech s kamarády, nic z toho nefunguje...

 VELKÝM problémem je, že v podstatě všichni víme jak stresu a shonu předcházet, 
ale neděláme to :-(.

Nemáme na to čas. Neustále hasíme nějaké hořící požáry.
Bojujeme s řadou problémů a na "akci" nám nezbývají síly.

 

 

CÍTÍTE, ŽE JE ČAS NA ZMĚNU?

 

Rozumím vám.

ŽIVOT PLNÝ STRESU A SHONU je opravdu vyčerpávající! Znám to...

 Jmenuji se Hana Kučová a již více než 15 let se věnuji vzděláváníosobnímu rozvoji. Miluju lidi a jejich rozdílnost - inspiruju je jak žít naplněný život tady a teď. Do eBooku Bez shonu a stresu za 21 dnů jsem promítla vlastní zkušenosti, kdy jsem já sama nevěděla kam dál. Prošla jsem si syndromem vyhoření a zaplatila za tuto zkušenost několika zdravotními problémy.

 

NEMUSÍTE PADNOUT NA DNO JAKO JÁ. MŮŽETE SMĚR ZMĚNIT DALEKO DŘÍVE.

 

 
 Nabízím vám řešení v podobě eBooku Bez shonu a stresu za 21 dnů. Naleznete v něm různé techniky a strategie, které jsem osobně využila k překonání syndromu vyhoření a zdolání každodenních nástrah. Sama jsem si s jejich pomocí vytvořila nový pohodovější způsob života.

Jak vám eBook pomůže změnit život:

 • Pojmenujete své stresory a začnete je vyhánět ze svého života.
 • Vybudujete si vnitřní stabilitu a už vás jen tak něco neporazí.
 • Lépe poznáte sami sebe.
 • Dokážete snáze zvládat své emoce.
 • Ztlumíte hlas vnitřního strachu, který vás omezuje.
 • Začnete dělat věci, které jsou pro vás důležité.
 • Najdete své časové rezervy.
 • Začnete říkat "ne", když to bude potřeba.

Liší se nějak tento eBook od jiných knih o stresu?

V prvé řadě se jedná o PŘÍRUČKU.

Není v ní jen CO máte dělat. Ale také JAK to udělat!

Navíc je psána srozumitelným "normálním" jazykem člověka, který si prošel náročným obdobím a vše si vyzkoušel na vlastní kůži. 

Jednotlivé návody jsem doplnila příklady, aby pro vás byly ještě srozumitelnější.

 S POMOCÍ TOHOTO EBOOKU PROSTĚ DOKÁŽETE KOUČOVAT SAMI SEBE.

 

 EBook se skládá z řady úkolů, díky kterým dosáhnete snížení shonu a stresu ve vašem životě

Úkoly jsem rozdělila do jednotlivých dnů tak, abyste je mohli sami postupně realizovat. Krok za krokem k jinému, pohodovějšímu životu. Obrazně vás vlastně vezmu za ruku a celou změnou vás provedu.

Co o eBooku říkají jeho čtenáři?

Jako maminku na mateřské dovolené mě nyní shon a stres provází téměř denně. Tak jsem uvítala, že se mi tento eBook dostal do rukou. Potěšilo mě, že není jen elektronickou knihou plnou informací, ale i praktickou příručkou a přímo průvodcem na cestě změn. Hanka vás doslova vezme za ruku a povede tak, abyste se stresu a někdy až zbytečného shonu zbavili. Pokud opravdu chcete a uděláte potřebné kroky, může to být už za 21 dnů! To je přece báječné, ne? 🙂
Ing. Tereza Dušková maminka 2 dětí na mateřské dovolené
Skvělý e-book, který vám pomůže zbavit se efektivně stresu a napětí. Za pomoci praktických cvičení, která jsou součástí, jsem si uvědomila, co je pro mě vlastně důležité. Tím, že jsem si to napsala na papír, uvědomila jsem si spoustu věcí. Přehodnotila jsem svůj žebříček hodnot a díky tomu se cítím klidnější a spokojenější.
Anna Lukšováporadenství v oblasti partnerských vztahů, www.partnerskaharmonie.cz
Za 21 dnů se máte možnost posunout ve svém životě mílovými kroky. Příručka je přehledná, prakticky zaměřená, tak abychom si v prvních dnech dokázali sami vyhodnotit naši konkrétní situaci, míru stresu, co náš stres způsobuje atd. atd. V dalších dnech už se dozvídáme možná řešení. Vše je ukázáno na reálných zážitcích a zkušenostech ze života a dokresleno duši hladícími obrázky. Dostáváme své úkoly, které může splnit opravdu každý, kdo chce se svým životem a hlavně stresem v něm, něco doopravdy udělat. Abych byla konkrétní, tak např. v Den 19., dává autorka Hanka Kučová návod na zmírnění každodenních stresových situací, které nám "přivolává" bezohledný řidič, pomalá prodavačka nebo tzv. smůla, která se nám stále lepí na paty. Říká tomu metoda "odnálepkování". Vybízí nás k jinému pohledu a tím k významnému snížení stresu a dává detailní postup, jak tyto nepříjemné zážitky zvládat.To mě velmi zaujalo. Sama jsem se se stresovými situacemi setkávala často, ať už jako sestřička na služby v nemocnici, tak později v zahraničí, kam jsem odjela ve 40 letech a vyřešila tím svou velice stresovou životní situaci, která by jinak pravděpodobně skončila úplným syndromem vyhoření. I o něm se zmiňuje Hana ve své hodnotné e-přírůčce Bez stresu a shonu za 21 dnů. 🙂 Doporučuji všem, kteří cítí, že je stres začíná ochromovat, ale i těm, kteří zatím vše "zvládají" s úsměvem na tváři. Je dobré vědět, jak stresu předcházet a když se objeví, jak si s ním co nejlépe poradit.
Adéla Kubešová, milovnice Anglie a angličtinywww.adelakubesova.cz, www.sradostidoanglie.cz, www.zenyvesvete.cz

A jaká je cena eBooku?

eBook standardně nabízím za 420 Kč.

Domnívám se, že je to férová cena, neboť za 20 Kč denně získáte praktický sebekoučovací nástroj (21 dnů x 20 Kč)!

Standardně mi klienti platí za hodinu koučování
mezi 1000 až 3000 Kč. Ale díky tomu, že jsem své know-how převedla do podoby eBooku, je nyní přístupné za cenu jedné večeře v restauraci.

TENTO TÝDEN JE PRO MĚ VÝZNAMNÝ... JE MI ČTYŘICET A CHCI JI TO S VÁMI OSLAVIT. DO KONCE TÝDNE PROTO MŮŽETE ZÍSKAT PŘÍRUČKU ZA MIMOŘÁDNOU CENU. 

PRÁVĚ TEĎ můžete eBook získat s 40% slevou,

Jen za 252 Kč

a navíc se všemi slíbenými bonusy.

Moje narozeninová nabídka  platí do 2.10.2016.

Jsem si jistá kvalitou svého eBooku. Garantuji vám proto vrácení peněz v případě, že se vám nebude líbit. Stačí, když mi do 30 dnů od doručení eBooku napíšete email a já vám bez dotazů zašlu peníze zpět.

K eBooku získáte také:

 • Pracovní sešit pro plnění jednotlivých denních úkolů
 • Kartičku do peněženky, která vám pomůže k lepšímu zvládání stresu
 • Podporu při realizaci všech změn popsaných v eBooku po dobu dvou měsíců prostřednictvím e-mailů v hodnotě min. 1900 Kč (s eBookem získáváte ZDARMA)
 • Doživotní aktualizaci eBooku

NIC NERISKUJETE A MŮŽETE TEDY JEN A JEN ZÍSKAT.